A A A

PO ŚWIĘTACH ROZDAMY MIESZKAŃCOM MASECZKI

Szanowni Mieszkańcy
Zaraz po świętach, we wtorek i środę, z inicjatywy gminy Skarszewy będą rozdawane na terenie miasta i gminy maseczki ochronne. W każdym sołectwie, w godz. 9:00-12:00 i w godz. 16:00-20:00 maseczki będą wydawane przez druhów OSP w remizie lub sklepie - szczegóły w jaki dzień, w którym sołectwie będą rozdawane maseczki, po ustaleniu tego zostaną podane niezwłocznie przez sołtysów i środki przekazu.

W mieście maseczki będą wydawane także we wtorek i środę, w godz. 9:00-12:00 i 16:00-20:00,przez strażaków OSP w następujących pięciu punktach:
Os. Sikorskiego - przy sklepie pana Niemczyka
ul. Kopernika - obok szkoły
Os. Kleszczewskie - obok boiska
Remiza OSP Skarszewy
Os. Pólko – przy zbiegu ul. Nad Stawem z ul. Wczasową
Każdej osobie przysługuje jedna maseczka. Maseczka jest bezpłatna, a przy jej odbiorze prosimy o podanie do ewidencji imienia i nazwiska.

Osobom, które są na kwarantannie maseczki dostarczy policja (po zakończeniu kwarantanny osoby te będą bowiem musiały nosić maseczki).

Uwaga! Przypominamy, że cały czas obowiązują na terenie Polski obostrzenia. Dlatego ustawiając się w kolejce po odbiór maseczki należy zachować między sobą bezpieczny 2-metrowy odstęp. Strażacy będą mieli założone maseczki i rękawiczki.
/Informacje i zdjęcie zaczerpnięte ze strony internetowej Gminy Skarszewy www.skarszewy.pl/.